خرید کانکس – مقاله ایی درباره خرید هدفمند کانکس

خرید کانکس – مقاله ایی درباره خرید هدفمند کانکس

خرید کانکس – مقاله ایی درباره خرید هدفمند کانکس

خرید کانکس در بین شرکت های سازنده کانکس که شرکت کانکس مدرن نیز یکی از بهترین آنها می باشد در بخش قیمت کانکس متغیر می باشد . اما شرکت کانکس مدرن در زمینه خرید کانکس تنها شرکت سازنده کانکس می باشد که قیمت های خود را در زمینه خرید کانکس 20% کمتر از قیمت کانکس در سایر شرکت های کانکس ساز رسانده است . مشتریان محترم شرکت کانکس مدرن به خاطر دارند که خرید کانکس از شرکت کانکس مدرن دارای مزایایی می باشد که دیگر شرکت های سازنده کانکس فاقد این مزایا می باشند . همچنین خرید کانکس های ویلایی و کانکس های مسکونی و خرید کانکس دست دوم و خرید کانکس پیش ساخته در شرکت کانکس مدرن میسر میباشد که در مقاله های بعدی در رابطه با آنها بحث خواهیم کرد . متنظر دیگر مقالات در رابطه با خرید کانکس باشید .

با تشکر

درودی دیگر به پیگیری کنندگان خبرنامه این شرکت ( کانکس مدرن )  به آگاهی خریداران می رساند که این شرکت همیشه تلاش به روشن نمودن اندیشه خریداران در زمینه مشخصات فنی را داشته ودارد.

در خبرنامه پیشین شرکت کانکس مدرن خدمت شما گفته های در زمینه سختی پولاد ( فولاد ) مصرفی وضخامت های بکار رفته در قوطی های مصرفی اسکلت  گفتگو نمودیم . البته با پوزش از حضورتان درباره گفته های مربوط به چگونگی تولید پولاد ST12 که از گونه نرم ویا سختیپایین وچگونگی تولید آن روش تولید آن به صورت همان ورق های  ST35 می باشد  یعنی به صورت  مکانیک می باشد که در پایان تولید این ورق ها دوباره آن ها را به کوره انتقال داده وکم کم گرم می کنند تا تنش های ناشی از نورد مکانیکی آزاد گردد و سپس روی آن روغن می مالند تا در هنگام گرم وسرد شدن از زنگ زدن ورق جلوگیری شود .

خریداران می بایستی در هنگام خرید و یا ساخت بازرسی کیفی مواد را به همان صورت خیلی معمولی که از روی روشنی و یا تیره بودن قوطی های که در نوشتارهای پیشین قرارداده شده به بازرسی پرداخته وصرفا به گفته های فروشنده اکتفا ننمایند .

 البته بحث بر سر اعتماد ویا عدم اعتماد ویا خدای ناخواسته  همگان را به کارهای ناشایست متهم کردن نیست بلکه به گفته ضرب المثل نامی خودمان که می گوید “اموالت را محکم بگیر همسایه ات را دزد نکن” می باشد.

شرکت کانکس مدرن در صورتی خریدار بخواهد می تواند در خرید های کلان به صورت برگزاری نشست های ویژه برای تفهیم مواد بکاررفته در اتاقک های تولید و چگونگی تشخیص خوب ویا بودن آن را آموزش دهد.

با سپاس

کانکس همانند خانه های سنتی ویا معمول ( ساختمان ها ) دارای مشخصه هایی است که در هنگام خرید بایستی به آن توجه نمود.

کانکس های تولید شرکت کانکس مدرن برای خریداران ویژگی هایی را برمی شمرد که می توان از آن برای بدست آوردن اطمینان خاطر و یا بهتر بگوییم تضمین خرید بکاربرد.

به طور معمول کانکس های خریداری شده دارای 5 ویژگی پایدار در تمامی ویژگی های فنی ارائه شده از سوی فروشندگان می باشند که این شرکت ( کانکس مدرن ) آن ها را به فهرست به حضورتان تقدیم می نماید.

الف- سازه { که شامل : تیر اصلی ( شاسی اصلی ) ، قوطی کل اسکلت  کانکس ، نوع جوشکاری ( معمولی و یا CO2  ، قلاب بارگیری و بستن کانکس در هنگام جابجایی، نام الکترود مصرفی و درجه آن ، ضده زنگ مصرفی  ) ب- نمای بیرونی پ- نمای درونی  ت-عایق مصرفی ث- امکانات درونی کانکس ( آشپزخانه ، سرویس بهداشتی و حمام ، اتاق بندی و..) }

 شرکت کانکس مدرن  به خریداران سفارش می نماید از فروشندگان (که از وظایف آن ها ست) در هنگام عقد قرار داد مشخصات را به طور کامل ( مواد خام مصرفی اینکه برای کدام شرکت است به چه ضخامت و درجه چند و وزن وطول وعرض و هر آنچه از این دست که به روشن شدن کالای فروخته شده می انجامد دریافت نمایند .

خریدار نیز می بایستی  تمام جزئیات کالای خریداری شده را از فروشنده بخواهد تا در آینده دچار مشکلات ناشی از بدی کالا ویا گران بودن کالا نگردد.

با سپاس گروه  تولید کانکس مدرن

کانکس دست دوم کانکس های کارکرده ایی میباشند که در شرایط خوب یا بد آب و هوایی در اثر گرما و سرما دچار آسیب های جدی و یا جزئی شده اند که

شرکت کانکس مدرن همراه با بازسازی آن ها ( در صورت نیاز مشتریان گرامی )  به فروش می رساند  که جهت اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید

با تشکر

به اشتراک بگذارید

  کانکس ویلایی

  تولید و ساخت انواع کانکس ویلایی در طرح و نقشه های

  ادامه مطب

  کانکس ویلایی
  کانکس ویلایی

  کانکس ویژه

  کانکس دوچرخه , کانکس مخابراتی ,کانکس ویژه

  ادامه مطلب 

  کانکس دوچرخه
  کانکس دوچرخه

  کانکس

  کانکس برای اسکان موقت یا دائم مورد استفاده قرار میگرد

  ادامه مطلب 

  کانکس
  کانکس

  کانکس دست دوم

  خرید و فروش انواع کانکس دست دوم

  ادامه مطلب 

  کانکس دست دوم
  کانکس دست دوم

  کانتینر

  خرید و فروش انواع کانتینر 20فوت و40فوت

  ادامه مطب 

  کمپ

  اجرای کمپ با ساندویچ نل با بهترین

  ادامه مطلب 

  کمپ
  کمپ

  آخرین پست ها