فروش کانکس – مقاله ایی درباره فروش کانکس

فروش کانکس – مقاله ایی درباره فروش کانکس

فروش کانکس – مقاله ایی درباره فروش کانکس

فروش کانکس در تهران و اقسار نقاط کشور به صورت فروش تکی  و فروش عمده ایی کانکس امکان پذیر است ، کانکس های ارسال شده از طرف شرکت کانکس مدرن دارای گارانتی بوده و طبق قرار داد مربوطه کانکس مدرن در  فروش کانکس های خود کانکس ضمانت میشود . فروش کانکس در ابعاد و اندازه های مختلف طبق درخواست  مشتری به بازار عرضه میشود که میتوان به دلیل گستردگی در فروش کانکس ، کانکس های تولیدی را با متریال مختلف روانه بازار کرد که در مباحث بعدی در رابطه با فروش کانکس به بحث در رابطه با آنها میپردازیم .

با تشکر

 

با دوردی دیگر شرکت کانکس مدرن خبر نامه این هفته خود را به دنبال خبر نامه پیشین درباره کانکس های دست دوم و چگونگی قیمت گذاری ( از روی مصالح بکار رفته ) به ادامه خواهد داد.

کانکس های دست دوم در صورت آسیب نخوردن نمای بیرونی ( ورق ، دروپنجره ) و همچنین در صورت سالم بودن نمای درونی ( سالم بون دیواره و برق کشی وسالم بودن نمای کف ( کفپوش ) و  تخته کف ) با قیمت تقریبی در حدود 30 تا 35 در صد قیمت روز کانکس خریدو فروش می گردد.

البته گاها فروشندگان کانکس پروژه ها  تمام شده و با توجه به مدت زمان تحویل محل کار این گونه از پیمانکاران می توان تا 60 درصد زیر قیمت روز خریداری نمود.

کانکس های دست دوم  با توجه کاربرهای گوناگون تولیدی قیمت های گوناگونی خواهد داشت.

کنکس های دست دوم شرکت کانکس مدرن همگی از تولیدات این شرکت بوده واین شرکت اطمینان بیشتری به تحویل این گونه از کانکس ها به مشتریان را خواهد داشت.

6 کانکس مدرن در باره فروش کانکس های خودهمیشه این نکته دردیدگاههای خود بروز داده است که کانکس با جنس خوب همیشه بهترمی ماند و بهتر دوباره خریداری می گردد و بازده ای بیشتری خواهد داشت .

 فروش کانکس فقط صرف فروش ( یکبار، یا یک برخورد خریدار ویا یک برداشت نمی باشد ) فروش یک کار پیاپی و گروهی و تاثیر گذار ( تاثیر حتی یکبار یک خرید یک خریدار می باشد ) که می تواند همانند قطره ای برای تشکیل یک دریا خریدار باشد که از به هم پیوستن این خریدار های های حتی یک دستگاه خرید تاثیر بر کل می گذارد.

فروش کانکس این شرکت ( کانکس مدرن )  همیشه برد برد را نشانه می رود هر چند زحمت بیشتری در هنگام تولید بر این شرکت تحمیل گردد.

فروش کانکس  این شرکت ( کانکس مدرن) شامل تخفیف های ویژه در روز های از سال به جهت توان افزایی به جذب مشتری و سرو سامان دادن به بخش تولید می گردد.

 باسپاس شرکت کانکس مدرن

فروش کانکس در اقسار نقاط ایران از سوی شرکت کانکس مدرن امکان پذیر می باشد این شرکت با استفاده از سیاست خاصی نسبت به سایر همکاران

کانکس های  خود را با کمترین سود خدمت شما مشتریان گرامی به فروش می رساند

به اشتراک بگذارید

  کانکس ویلایی

  تولید و ساخت انواع کانکس ویلایی در طرح و نقشه های

  ادامه مطب

  کانکس ویلایی
  کانکس ویلایی

  کانکس ویژه

  کانکس دوچرخه , کانکس مخابراتی ,کانکس ویژه

  ادامه مطلب 

  کانکس دوچرخه
  کانکس دوچرخه

  کانکس

  کانکس برای اسکان موقت یا دائم مورد استفاده قرار میگرد

  ادامه مطلب 

  کانکس
  کانکس

  کانکس دست دوم

  خرید و فروش انواع کانکس دست دوم

  ادامه مطلب 

  کانکس دست دوم
  کانکس دست دوم

  کانتینر

  خرید و فروش انواع کانتینر 20فوت و40فوت

  ادامه مطب 

  کمپ

  اجرای کمپ با ساندویچ نل با بهترین

  ادامه مطلب 

  کمپ
  کمپ

  آخرین پست ها