قیمت کانکس – مقاله ایی درباره قیمت انواع کانکس

قیمت کانکس – مقاله ایی درباره قیمت انواع کانکس

 قیمت کانکس – مقاله ایی درباره قیمت انواع کانکس

 ) و همچنین رنگ و قدرت دیواره های خارجیPVC و یا  MDFقیمت کانکس  به ویژگی هایی همچون  جنس دیواره های داخلی (

شاسی کف کانکس و نوع عایق و .. در قیمت کانکس تاثیر گزار می باشند ، قیمت کانکس در شرکت کانکس مدرن نیز به همین سبک و روش می باشد و متریال های مختلف و گسترده در قیمت کانکس نیز تاثیرگزار می باشند . همچنین قیمت کانکس شرکت کانکس مدرن 20% زیر قیمت کانکس های موجود در بازار کانکس می باشد و میتوان کانکس های شرکت کانکس مدرن را با دیگر شرکت ها + قیمت آنها نیز مقایسه کرد که در مقالات بعدی در رابطه با قیمت کانکس بیشتر به آنها خواهیم پرداخت . منتظر خبر نامه های بعدی ما باشید .

با تشکر

با دورد فراوان به خوانندگان گرامی این خبر نامه همانند خبر نامه پیشین این شرکت (کانکس مدرن) نوشته های بیشتر در مورد قیمت کانکس در گزیده خوانندگان گرامی قرار خواهد داد.

پیرو  نوشته های پیشینمان در مورد قیمت کانکس و چرایی پایین بودن قیمت کانکس توسط بعضی از تولید کنندگان و کانکس های ویلایی و در کل خانه های پیش ساخته این مهم می تواند باشد که گروهی از مدیران  این رشته کاری با توجه به هدفی که تععین نموده اند می دانند در صورت تولید کانکس به صورت انبوه  به طورحتم قیمت کانکس افت خواهد نمود.

کانکس مدرن با توجه به درخواست های فراوان و زیاد خود و با توجه به سطح خرید خریداران گرامی به این مهم رسیده است در صورت تولید انبوه وخرید مواد خام تولید به صورت یکجا  ( زیاد )و نقدی  به میزان 5 تا 10 درصد در کاهش قیمت کانکس به طور یک راست اثر می گذارد و به همین صورت در موارد دیگر همانند تولید انبوه با توجه به هزینه ثابت تعداد کارگر ها و موارد دیگر که با زگو نمودن آن موجب اتلاف وقت خواهد نمود به میزان 8 تا 12 در صد کاهش در قیمت تولید خواهد گردید.

کانکس مدرن در پایان می توان محاسبه نمود که با رعایت موارد بالا می توان بین 13 تا 22 درصد در کل قیمت کانکس را نسبت به سایر تولید کنندگان کاهش داد تا با فروش زیاد به سود بیشتری با تعداد خریداران بیشتری روبروگشت وقیمت کانکس منصفانه تر عرضه گردد .

در خبر نامه بعدی باز دراین مورد به گفگو خواهیم نشست.

باسپاس خدا نگهدار

قیمت کانکس با توجه به اندازه و نوع کانکس و جنس دیواره ها و نوع شاسی کف و قیمت های بازار متغیر می باشد اما شرکت کانکس مدرن قیمت کانکس های خود را نزدیک به 20 % زیر قیمت بازار خدمت شما مشتریان عزیز ارائه میکند تا تمامی مشتریان کانکس صاحب کانکس مورد نیاز خود با کیفیت عالی شوند که جهت اطلاعات بیشتر میتوانید با شرکت کانکس مدرن تماس حاصل فرمایید

با تشکر

به اشتراک بگذارید

  کانکس ویلایی

  تولید و ساخت انواع کانکس ویلایی در طرح و نقشه های

  ادامه مطب

  کانکس ویلایی
  کانکس ویلایی

  کانکس ویژه

  کانکس دوچرخه , کانکس مخابراتی ,کانکس ویژه

  ادامه مطلب 

  کانکس دوچرخه
  کانکس دوچرخه

  کانکس

  کانکس برای اسکان موقت یا دائم مورد استفاده قرار میگرد

  ادامه مطلب 

  کانکس
  کانکس

  کانکس دست دوم

  خرید و فروش انواع کانکس دست دوم

  ادامه مطلب 

  کانکس دست دوم
  کانکس دست دوم

  کانتینر

  خرید و فروش انواع کانتینر 20فوت و40فوت

  ادامه مطب 

  کمپ

  اجرای کمپ با ساندویچ نل با بهترین

  ادامه مطلب 

  کمپ
  کمپ

  آخرین پست ها