مقاله ایی درباره خرید کانکس

مقاله ایی درباره خرید کانکس

مقاله ایی درباره خرید کانکس

شرکت کانکس مدرن  دراین باره به خریداران مشاوره هایی با توجه به کاربری درخواستی خریدارن خواهد داد که بسیار دقیق و روشنگرانه می باشد .

از آن جمله که می توان در هنگام خرید به آن توجه نمود تیرآن مصرفی به عنوان شاسی اصلی می باشد که در بعضی مواقع بسیار ضروری می باشد. برای نمونه در صورتی کانکس با توجه به نوع کاربری در ارتفاع قرار گیرد  و در ارتفاع دارای سکو نباشد و از شاسی اصلی آن به عنوان عرشه استفاده گردد در این صورت با توجه به فشار واره به چند نقطه که به آن بار نقطه ای می گویند بایستی از تیرآن آن هم از نوع در جه یک استاندارد استفاده گردد.

شرکت کانکس مدرن  با توجه به تجربه ای که در طول سالیان تولید بدست آورده و با توجه به سفارش خریدارن با توجه به سلیقه و کاربری کانکس خریداری شده از سوی خریدارن توضیحات لازم را در مورد به خریدارن خواهد داد.

فقط جهت یادوآری به خریداران گرامی که آموزگاران واقعی شرکت کانکس مدرن   می باشند به عنوان پس دادن درس می باشد بیان می داریم که تیرآن موجو در بازار آهن آلات ایران عبارتنداز  تیرآهن های تولیدی شرکت ذوب آهن اصفهان که از نوع استاندارد می باشد ، تیرآهن های تویدی اهواز ، هم وزن اروپایی که بیشتر اکراینی آن مد نظر می باشد  ، روس ، قزاقستان که این سه مورد پایانی به ندرت  می توان پیدا نمود و تیر آهن ترک  که فقط نام تیر آهن را یدک می کشد و در اصل ورق 4 میل نورد شده به صورت تیرآهن می باشد.

شرکت کانکس مدرن   در خبر نامه آینده توظیحات بیشتری در این مورد ارائه خواهد نمود.

خرید کانکس با راهنمایی  کانکس مدرن

خرید کانکس  از راههای مختلفی برای مشتریا ن امکان پزیر است

از طریق خرید کانکس به صورت حضوری در شرکت کانکس مدرن

از طریق خرید کانکس با انتقال مبلق به حساب

از طریق خرید کانکس با ارسال کانکس به محل با هماهنگی قبلی

خرید کانکس  و سفارش ان قبل تولید کانکس

خرید کانکسهای دست دوم و خرید کانکسهای خاص

خریداران کانکس برای اگاهی از انواع مختلف کانکس به شرح زیل است

خرید کانکس نو با قسمت تماس با ما ارتباط برقرار نمایند

خرید کانکس دست دوم با ایمیل به ماخبر دهند

در این  خبر نامه به دیگر کالای بکار رفته گفتگو خواهیم نمود. شرکت کانکس مدرن با توجه به پیشینه خود در زمینه تولید کانکس های با کاربری های گوناگون  توضیحاتی  در مورد  اسکلت کانکس و کالای مصرفی ارائه خواهد نمود .

 اسکلت کانکس وبه طور کلی خانه های پیش ساخته جابجا شدنی می بایستی  سازه های پایدار و قابل انعطاف ( تا حدودی ) برخوردار با شند  تا دربرابر جابجایی ها که منجر به ضربه های پویا ( دینامیکی ) می شود دارای پایداری و انعطاف باشند.

 در ساختمان اسکلت پس از ساخت پایه اصلی ( شاسی اصلی ) کف کار ان جام می گردد و سپسس دیواره ها وبدنه ودر پایان سقف نصب خواهد گرید.

خود سازه های با توجه به کاربری آن اتاقک از قوطی 40×40 تا 100×100 بسته به کاربری و موقعیت بکارگیری آن ( که گاها در سکو های نفتی که تکان هایی در حد زلزله 8 رشته ای )  مصرف می گردد.

 خریدار باید توجه داشته باشد صرفا انداز ه قوطی مصرفی ( 40×40 ، 60×60× 80×40، 90×90 ، 100×100 ) مهم نبوده ضخامت این قوطی ها نیز مهم می باشد .

وزن این قوطی ها با توجه به ضخامت برای نمونه در مورد 40×40 از 6 تا 18 کیلو متغییر می باشد .

و همچنین شرکت سازنده این قوطی ها و درجه یک بودن آن ( درزدار بوردن ویا نبودن آن هم بسیار مهم می باشد ).

در خبرنامه بعدی این شرکت ( کانکس مدرن)  بیشتر در مورد  کدام قوط با چه وزنی برای چه کاری در دید نگاهمان قرار باید گیرد آورده خواهد شد.

در حال حاضر خرید کانکس در سراسر کشور به صورت گسترده در حال پیگیری میباشد که کانکس ها معمولا به صورت تک کابین بوده به استفاده عموم ساخته می شوند اما شرکت کانکس مدرن در نظر دارید خرید کانکس های شما مشتریان عزیز را با متریال خاص تحویل شما دهد ، برای مثال خرید کانکس ، خرید کانکس چرخدار ، خرید کانکس سرویس بهداشتی ، خرید کانکس ویلایی ، خرید کانکس دست دوم در شرکت کانکس مدرن امکان پذیر میباشد که در مقاله های بعدی در رابطه با آنها به بحث خواهیم پرداخت .

با درود ی دوباه خبرنامه ین هفته را پیرو خبرنامه هفته پیش پیگیری خواهیم نمود.

خریداران گرامی در صورتی به کانکس به یک خانه پایدار با کاربری موقت نگاه کنند  به طور حتم هزینه بیشتری خواهند نمود  چراکه  کار با میفیت پایداری بیشتر و بازده بیشتر را در پی خواهد داشت.

خوانندگان گرامی می توانند تصور نمایندهنگامی که یک کارمن چه کارگر صفر ویا یک مهندس ناظر در این اتاقک ها (کانکس های شرکت کانکس مدرن ویا دیگر شرکت ها) در زمستان کارگر هنگامی که در شب هنگام می خواهد در این کانکس ها بخوابد و یاغذایی بخورد در آن هنگام سرما از یک طرف و ورود گردوغبار وگاها باران ودیگر عوامل جوی ویا درصورت قارگرفتن این کانکس ها در کارهای عمرانی در بیرون شهر وبیابان خدای ناکرده حیوانات خطرناک همانند کژدم (عقرب) چه عواقبی برای کارفرما وآن بخت برگشته ای که از آن در حال استفاده کردن است خواهد افتاد.

کوتاه سختن این که کارفرمایان گرامی در صورت به خرید کانکس از شرکت کانکس مدرن ( ویا دیگر شرکت ها ) به دید خرید یک ابزار که کارهایی کارکنان را بالا خواهد برد و راندمان کاری شرکت ودر پایان سود کارفرمایان تامین خواهد گردید.

برای اینکه که خریداران گرامی و بویژه آن دسته ازخانواده های گرامی که قصد خرید از شرکت کانکس مدرن دارند هم اندیشی با گروه فروشندگان این گروه تولید فراهم خواهد بود تا بهترین نتیجه بدست آید .

با سپاس گروه تولیدی شرکت کانکس مدرن

به اشتراک بگذارید

  کانکس ویلایی

  تولید و ساخت انواع کانکس ویلایی در طرح و نقشه های

  ادامه مطب

  کانکس ویلایی
  کانکس ویلایی

  کانکس ویژه

  کانکس دوچرخه , کانکس مخابراتی ,کانکس ویژه

  ادامه مطلب 

  کانکس دوچرخه
  کانکس دوچرخه

  کانکس

  کانکس برای اسکان موقت یا دائم مورد استفاده قرار میگرد

  ادامه مطلب 

  کانکس
  کانکس

  کانکس دست دوم

  خرید و فروش انواع کانکس دست دوم

  ادامه مطلب 

  کانکس دست دوم
  کانکس دست دوم

  کانتینر

  خرید و فروش انواع کانتینر 20فوت و40فوت

  ادامه مطب 

  کمپ

  اجرای کمپ با ساندویچ نل با بهترین

  ادامه مطلب 

  کمپ
  کمپ

  آخرین پست ها