مقاله ایی درباره فروش کانکس

مقاله ایی درباره فروش کانکس

فروش کانکس

فروش کانکس در انواع مختلف با توجه به تعداد و ابعاد متغیر می باشد .  بیشتر فروش کانکس این شرکت به درخواست مشتریان بستگی دارد فروش کانکس از نوع ویلایی در رتبه اول قرار داشته ودر درتبه بعدی ,فروش کانکس, دست دوم نیز در رتبه بعدی قرار دارد .

شرکت کانکس مدرن برای فروش بیشتر محصولات خود اقدام جلبی یرای مشتریان خود انجام داده , از جمله فروش کانکس به صورت کانکس اقساتی با باز پرداخت مدت دار , فروش کانکس با چک کارمندی , فروش کانکس با تجه به بودجه مشتریان

همیشه فروش کانکس بیشترین دغدغه فروشندگان کانکس بوده ولی شرکت کانکس مدرن به علت رعایت مسائل فوق از این قاعده مستثنی بوده واین موضوع به همگان ثابت گردیده

کانکس مدرن در ضمینه فروش کانکس  شرکتهای خریدار کانکس را یاری می رساند

فروش کانکس برای مشتری مختلف با توجه به خرید های انها متفاوت می باشد

علت تفاوت ان این است که با توجه به فروش بیش از یک دستگاه به مشتریان محترم قیمت کاهش میابد فروش کانکس با توجه به ایاد  و مناسبتها به صورت ویژه در می اید

فروش کانکس در ایاد مختلف عبارت است

فروش کانکس در عید نوروز

فروش کانکس در عید قربان

فروش کانکس در عید فطر

فروش کانکس در پایان سال

فروش کانکس در شروع سال

فروش ویژه ابعاد 6*4/2 کانکس

کانکس 6*4/2 معمولا در ترای خهای مختلف فروش کانکس فوق بیشتر از سایر کانکسها به علت روتتین بودن بیشتر است

در خبرنامه پیشین  چکیده هایی در مورد کانکس دست دوم و گونه های موجود آن آورده شد . در این خبرنامه که از سوی شرکت کانکس مدرن نوشته می شود به شما گفته خواهد شد: که کانکس دست دوم موجود در بازار با توجه به درجه  آن به مدت زمان و به کارگیری  آن و همچنین  خرابی ها وارده به آن نیز بایستی مورد توجه قرار گیرد.

 زیرا کانکس های آسیب دیده بر خلاف دیدگان خریداران با مبلغ بسیار زیادی که خریدار به هنگام بازسازی آن دچاراش خواهد شد ربرو خواهد گرید که از آن جمله بازسازی نمای درونی آن که  گاها برای جای آسیب دیده حتی اگر نیم متر مربع باشد خریدار بایستی تا پانصد هزار تومان هزینه نمایید که بسیار نادرست به نظر می رسد .

به خریداران گرامی سفارش می گردد در صورت خرید کانکس واتاقک های مورد نیاز به تمامی جنبه های خرید کانکس دست دوم توجه نمایند تا با مشکلات بعدی روبرو نشوند.

شرکت کانکس مدرن برای تهیه کانکس دست دوم از خریدارن پیشین به صورت تضمیمی اقدام به خرید  می نماید تا برای خریدارن گرامی فرصت و امکان خرید کانکس با مبالغ پایین تر را فراهم نماید.

 در خبر نامه بعدی به مطلب بیشتر خواهیم پرداخت.

فروش کانکس معمولا در تهران به صورت انبوه امکان پذیر می باشد ، مشتریان محترم شرکت کانکس مدرن میتوانند به صورت انبوع از شرکت کانکس مدرن ، کانکس خریداری نمایند که در صورت فروش کانکس انبوه تخفیف ویژه ایی نیز به مشتریان عزیز از طرف شرکت کانکس مدرن لحاظ خواهد شد . معمولا در تهران ، فروش کانکس ، فروش کانکس ویلایی ، فروش کانکس پیش ساخته ، فروش کانکس چرخدار ، فروش کانکس سرویس بهداشتی ، فروش کانکس دست دوم ، فروش کانکس ارزان ، فروش کانکس سفارشی ، فروش کانکس دو طبقه ، فروش کانکس نگهبانی و فروش کانکس کارگاهی به تولید انبوه خود رسیده اند که در مقاله های بعدی شرکت کانکس مدرن به ادامه بحث خواهیم پرداخت .

کانکس های ویلایی شرکت کانکس مدرن با توجه به خرید خریدارن پیشین این شرکت و تجربه ای که از این راه بدست آمده است دارای نکاتی است به حضورتان تقدیم می گردد.

بیشتر خریداران از کانکس های ویلایی به جهت استفاده های دارز مدت نگاه می نمایند که خریدارن خود آگاهند به این روند که در صورت خرید کانکس های ویلایی با کیفیت کالاهای ارزان بکار رفته به مشکل برخواهند خورد.

خریداران  شرکت کانکس مدرن به این که ارتفاع خانه های ویلایی دست کم می بایستی 230 سانتی متر باشد هم رای می باشند.

خریداران در هنگام استفاده از کانکس به این نتیجه رسیده اند که می بایستی از عایق مناسب تر و نیرومند تر از عایق های پلی استارین بکار برنده که یک نمونه از آن عایق پشم سنگ با تراکم دست کم 30تا 60 کیلو گرم بر متر مکعب با روکش آلومینیوم (فویل دار) که این گونه از عایق ها باتوجه به مبحث 18 و 19 نظام مهندسی ساختمان مورد تایید است استفاده گردد و یا XPS  با تراکم 100 که ضد آتش سوزی و به دور ازایجاد بیماری می باشد و در صورتی که از این گونه از عایق ها استفاده نشد و خریدار به سمت عایق پلی استایرین راهنمایی شد دست کم با تراکم 16 یا 20 خریداری ودر پایان با ورقه های پلی اتیلنی برای یک دست شدن عایق از آن استفده گردد/

شرکت کانکس مدرن در خبر نامه بعدی دوباره در باره این موضوع گفتگو خواهد نمود.

به اشتراک بگذارید

  کانکس ویلایی

  تولید و ساخت انواع کانکس ویلایی در طرح و نقشه های

  ادامه مطب

  کانکس ویلایی
  کانکس ویلایی

  کانکس ویژه

  کانکس دوچرخه , کانکس مخابراتی ,کانکس ویژه

  ادامه مطلب 

  کانکس دوچرخه
  کانکس دوچرخه

  کانکس

  کانکس برای اسکان موقت یا دائم مورد استفاده قرار میگرد

  ادامه مطلب 

  کانکس
  کانکس

  کانکس دست دوم

  خرید و فروش انواع کانکس دست دوم

  ادامه مطلب 

  کانکس دست دوم
  کانکس دست دوم

  کانتینر

  خرید و فروش انواع کانتینر 20فوت و40فوت

  ادامه مطب 

  کمپ

  اجرای کمپ با ساندویچ نل با بهترین

  ادامه مطلب 

  کمپ
  کمپ

  آخرین پست ها