مقاله درباره کانکس دست دوم

مقاله درباره کانکس دست دوم

کانکس دست دوم

کانکس دست دوم که قابلیت استفاده ویا قابلیت ترمیم داشته اند را شرکت کانکس مدرن از فروشنده های آن که بیشتر از خریداران این شرکت بوده اند  تهیه و جهت فروش به خریدارن گرامی که از این طیف کانکس دست دوم مورد استفاده قرار می دهند  ارائه می دهند.

شرکت کانکس مدرن  با توجه به گوناگونی کالای مورد استفاده در ساخت آن و شرکت های گوناگون تولید کننده  تلاش می نماید از کالای تولیدی این شرکت ( شرکت کانکس مدرن  ) و یا  کانکس دست دوم که می شود از باطن آن آگاهی کسب نمود خریداری نماید.

 به خریدارن در هنگام خرید کانکس دست دوم  سفارش می گردد از فروشنده همانند کانکس های نو در رابطه با نوع کالای مصرف شده همانند کار نو مشخصات فنی بخواهند تا متضرر نشوند.

در خبرنامه بعدی بیشتر به جزئیات این مورد خواهیم پرداخت.

باسپاس

کانکس دست دوم با توجه به ظاهر و داخل کار متفاوت می باشد و قیمت کانکس دست دوم  به اندازه و مقایس ان نیز بستگی دارد

موجودی کانکس دست دوم شرکت کانکس مدرن با توجه به تقا ضای مشتریان به روز می باشد

کانکس دست دوم مورد استفاده مشتریانی می باشد که می خواهندی هزینه کمتری برای  اسکان نیروها داشته باشند

موجودی کانکس دست دوم  به قرار زیر از است.

کانکس دست دوم نگهبانی

کانکس دست دوم سرویس دار

کانکس دست دوم اداری

کانکس دست دوم  چرخدار

کانکس دست دوم با متراژ بالا کانکس دست دوم پیش ساخته

در خبرنامه پیشین  چکیده هایی در مورد کانکس دست دوم و گونه های موجود آن آورده شد . در این خبرنامه که از سوی شرکت کانکس مدرن نوشته می شود به شما گفته خواهد شد: که کانکس دست دوم موجود در بازار با توجه به درجه  آن به مدت زمان و به کارگیری  آن و همچنین  خرابی ها وارده به آن نیز بایستی مورد توجه قرار گیرد.

 زیرا کانکس های آسیب دیده بر خلاف دیدگان خریداران با مبلغ بسیار زیادی که خریدار به هنگام بازسازی آن دچاراش خواهد شد ربرو خواهد گرید که از آن جمله بازسازی نمای درونی آن که  گاها برای جای آسیب دیده حتی اگر نیم متر مربع باشد خریدار بایستی تا پانصد هزار تومان هزینه نمایید که بسیار نادرست به نظر می رسد .

به خریداران گرامی سفارش می گردد در صورت خرید کانکس واتاقک های مورد نیاز به تمامی جنبه های خرید کانکس دست دوم توجه نمایند تا با مشکلات بعدی روبرو نشوند.

شرکت کانکس مدرن برای تهیه کانکس دست دوم از خریدارن پیشین به صورت تضمیمی اقدام به خرید  می نماید تا برای خریدارن گرامی فرصت و امکان خرید کانکس با مبالغ پایین تر را فراهم نماید.

 در خبر نامه بعدی به مطلب بیشتر خواهیم پرداخت.

فروش کانکس معمولا در تهران به صورت انبوه امکان پذیر می باشد ، مشتریان محترم شرکت کانکس مدرن میتوانند به صورت انبوع از شرکت کانکس مدرن ، کانکس خریداری نمایند که در صورت فروش کانکس انبوه تخفیف ویژه ایی نیز به مشتریان عزیز از طرف شرکت کانکس مدرن لحاظ خواهد شد . معمولا در تهران ، فروش کانکس ، فروش کانکس ویلایی ، فروش کانکس پیش ساخته ، فروش کانکس چرخدار ، فروش کانکس سرویس بهداشتی ، فروش کانکس دست دوم ، فروش کانکس ارزان ، فروش کانکس سفارشی ، فروش کانکس دو طبقه ، فروش کانکس نگهبانی و فروش کانکس کارگاهی به تولید انبوه خود رسیده اند که در مقاله های بعدی شرکت کانکس مدرن به ادامه بحث خواهیم پرداخت .

با درود ی دوباه خبرنامه ین هفته را پیرو خبرنامه هفته پیش پیگیری خواهیم نمود.

خریداران گرامی در صورتی به کانکس به یک خانه پایدار با کاربری موقت نگاه کنند  به طور حتم هزینه بیشتری خواهند نمود  چراکه  کار با میفیت پایداری بیشتر و بازده بیشتر را در پی خواهد داشت.

خوانندگان گرامی می توانند تصور نمایندهنگامی که یک کارمن چه کارگر صفر ویا یک مهندس ناظر در این اتاقک ها (کانکس های شرکت کانکس مدرن ویا دیگر شرکت ها) در زمستان کارگر هنگامی که در شب هنگام می خواهد در این کانکس ها بخوابد و یاغذایی بخورد در آن هنگام سرما از یک طرف و ورود گردوغبار وگاها باران ودیگر عوامل جوی ویا درصورت قارگرفتن این کانکس ها در کارهای عمرانی در بیرون شهر وبیابان خدای ناکرده حیوانات خطرناک همانند کژدم (عقرب) چه عواقبی برای کارفرما وآن بخت برگشته ای که از آن در حال استفاده کردن است خواهد افتاد.

کوتاه سختن این که کارفرمایان گرامی در صورت به خرید کانکس از شرکت کانکس مدرن ( ویا دیگر شرکت ها ) به دید خرید یک ابزار که کارهایی کارکنان را بالا خواهد برد و راندمان کاری شرکت ودر پایان سود کارفرمایان تامین خواهد گردید.

برای اینکه که خریداران گرامی و بویژه آن دسته ازخانواده های گرامی که قصد خرید از شرکت کانکس مدرن دارند هم اندیشی با گروه فروشندگان این گروه تولید فراهم خواهد بود تا بهترین نتیجه بدست آید .

با سپاس گروه تولیدی شرکت کانکس مدرن

شرکت کانکس مدرن در خبر نامه پیشین توضیحاتی را در مورد کیفیت کانکس ها دست دوم نه بر مبنای تمیز بودن بلکه در مورد درجه چند بودن کانکس های دست دوم داده است که بیشتر در این مورد توضیحاتی ارائه خواهیم نمود.

کانکس های دست دوم نیز همانند کانکس های نو که در هنگام سفارش بنا به درخواست خریدار صورت می گیرد دارای کیفیت های گوناگونی می باشد که خریداردر هنگام خرید می بایستی به دان توجه کافی نموده تا دچار مشکلات بعدی نگردد.

 شرکت کانکس مدرن در هنگام فروش کانکس های دست دوم همانند  نو به خریداران از کیفیت و درجه چند بودن کانکس ها به خریداران اعلام می دارد که خریدار با توجه  توضیحات دریافتی می تواند با نگاه ابتدایی و آزمایش چند ساده پی به ماجرای وکیفیت این گونه از کانکس ها ببرد.

شرکت کانکس مدرن  نخستین سفارشی که می کند در مورد آزمایش فشار وارد به سطح دیواره های بیرونی کانکس که تا حدودی ضخامت ورق فلزی بکار رفته در آن را نشان خواهد داد و در صورت چند دستگاه موجود بودن در محوطه فروشنده و مقایسه فشار بر سطوح این کانکس ها متوجه خواهید شد که کانکس از دیدگاه مصرف نمای بیرونی ( ورق ویا هر جنس دیگری ) به طور گمانی از چه در جه کیفیتی برخودار است . در صورت در خواست از فروشنده از این دیدگاه که ضخامتورق و یا هر نمای دیگری که در بیرون کانکس استفاده شده است نیز فروشنده می بایستی ( مکلف است ) این  آگاههی را به خریدار بدهد ویا دست کم مشخصات فنی که فروشنده در هنگام خرید از خریداران پیشین به خریدار تازه بایستی ارائه دهد.

نمی بیرونی با توجه به در معرض عوامل جوی و تماس های پیایی بیرونی ( اشخاص ویا ماشین الات ) قرار می گیرد بسیار مهم وتایین کننده می باشد .

شرکت کانکس مدرن در خبر نامه بعدی به جزئیات بیشتری خواهد پرداخت.

به اشتراک بگذارید

  کانکس ویلایی

  تولید و ساخت انواع کانکس ویلایی در طرح و نقشه های

  ادامه مطب

  کانکس ویلایی
  کانکس ویلایی

  کانکس ویژه

  کانکس دوچرخه , کانکس مخابراتی ,کانکس ویژه

  ادامه مطلب 

  کانکس دوچرخه
  کانکس دوچرخه

  کانکس

  کانکس برای اسکان موقت یا دائم مورد استفاده قرار میگرد

  ادامه مطلب 

  کانکس
  کانکس

  کانکس دست دوم

  خرید و فروش انواع کانکس دست دوم

  ادامه مطلب 

  کانکس دست دوم
  کانکس دست دوم

  کانتینر

  خرید و فروش انواع کانتینر 20فوت و40فوت

  ادامه مطب 

  کمپ

  اجرای کمپ با ساندویچ نل با بهترین

  ادامه مطلب 

  کمپ
  کمپ

  آخرین پست ها