مقاله در رابطه با کانکس

مقاله در رابطه با کانکس

مقاله در رابطه با کانکس

با نام خدا

این هفته در مورد چگونکی استفاده بهینه از کانکس وروش های آزمون کیفیت کانکس توضیح خواهیم داد.

با توجه به تجربه به دست آمده در طول تولید توسط  شرکت کانکس مدرن  به کاربران کانکس سفارش می گردد موارد پایین را جهت داشت امنیت و طول عمر بیشتر کانکی در هنگام استفاده بکار گیرد.

الف- نخسین موردی که یک کاربر کانکس  باید آزمایش کن برق کشی آن است .

خریدار پیش از اتصال برق کانکس به برق شبکه موجود در محل قرار گیری کانکس   نخست کابل مصرف شده در درون کانال های کانکس را مورد بررسی قرارداده و از نمره بکار رفته درون آن به برق مصرفی درون کانکس محاسبه کننده بویژه اگر دستگاه ای پر مصرف برقی مانند بخاری برقی خوراک پزویا گرم کن و یا سماور برقی و… که منجر به آب شدن کابل های نازک  ودر نتیجه منجر به آتش سوزی قطعی کل کانکس خوه شد.

شرکت کانکس مدرن با توجه به تجربه و داشتن نیروی ویژه در این مورد در هنگام خرید به خریدارن مشاوره ویژه خواهد داد.

 در نشست بعدی گفتگو هایی از کارشناسان شرکت کانکس مدرن  در مورد  برق کشی و اینکه چه چیز بجز کابل باید در نظر گرفته شود ارائه خواهد گردید.

 با پاس خدا نگهدار .

کانکس معمولا برای مکانهایی که امکان ساخت بنا  را ندارند یا اینکه زمان ساخت ندارند مورد استفاده قرار میگیرد انواع کانکس ها از قرار

کانکس نگهبانی با دید از چهار طرف در ابعاد مختلف از اندازهای ۱*۱ تا ۶*۲/۴ مورد استفاده قرار میگیرد  کانکسهای فوق برای

مکانهای مختلف متفاوت می باشد .

از نظر ظاهر نیز بسته به محیط اطراف  بیرون کانکس نگهبانی نیز متفاوت می باشد

انواع کانکس فوق به شرح زیر است

کانکس ۱*۱

کانکس ۱/۵*۱/۵

کانکس ۲*۲

کانکس ۲/۴*۲/۴

کانکس ۳*۳

کانکس۳*۲

و……..

با درودی دوباره خدمت هموطنان گرامی و خریداران گرامی پیر و خبر نامه این شرکت ( کانکس مدرن ) گفتگو ویژه با سرپرست تولیدی این شرکت در مورد کانکس خواهیم داشت که به حضورتان تقدیم خواهد گردید.

کانکس با توجه به کاربری های که می توان برایش تعریف نمود  دیسه های ( شکل ها )  بسیار با طیف مرغوبیت های گوناگونی خواهد داشت .

متاسفانه به دلیل هزینه بالای تولید  کانکس های درجه یک و هم چنین از دیدگاه استاندارد که می بایستی دارای وسایل اندازه گیری دقیق که گاها هزینه ایجاد یک واحد آزمایشگاه هی در خط تولید تا 2 میلیارد تومان  تمام می شود و با توجه به  توان خرید خریداران ونبود اجبار از سوی واحد استاندارد برای خریدران و تولید کنندگان ،خریدارن به سمت  خرید کالا های نا امن بدون مرغوبیت سوق داده خواهند شد.

با توجه به زیان ناشی از بکار بردن کالاهای نا مرغوب  که  همراه با بازدهی  پایین کاربران استفاده گر  این کانکس ها ( کارگر ساکن در این کانکس ها که فردای روزی که از آن به عنوان خوابگاه استفاده نموده بود و عدم آسایش در آن که مانند گردن درد ، پادرد و….  و کارشناسان و دیگر استفاده کنندگان با  سختی های گوناگون  با خود به همراه خواهند داشت )  تا خدای ناکرده زیان جانی .

در صورتی که خریدارن از کانکس های خریداری شده به عنوان یک خانه پایدار با استفاده کوتاه مدت بنگرند  این کانکس ها نه تنها باعث بالا رفتن کارایی کارکنان و در نتیجه بازده کار روبرو خواهند شد بلکه در دراز مدت برای آن می توان کاربری های  تازه تعریف نمود  همانند انباری اتاق سرایداری در سا ختمان ها و …..

 در صورت کمبود جا نیز می توان از فروشنده گونه های پیچ و مهره ای و یا تاشو را تهیه نمود .

 در نشست بعدی خبر نامه دنباله این گفتگو را خواهم گرفت .

باسپاس خدا نگهدار

کانکس به صورت اتاقک های پیش ساخته میباشد که دارای  ابعاد مختلفی می باشد که طبق درخواست مشتریان عزیز ، کانکس سفارشی توسط شرکت کانکس مدرن ساخته می شود . کانکس دارای تنوع خاصی میباشد ، که در اینجا به چند نمونه از انواع کانکس اشاره میکنیم

کانکس چرخدار که به صورت متحرک می باشد و میتوان کانکس را جابه جا نمود

کانکس  سرویس بهداشتی که برای استفاده سرویس بهداشتی در پارک ها و معابر و مراکز صنعتی استفاده میشود

کانکس نگهبانی که برای استفاده در برجک های نگهبانی ، پارک ها ، حراست و مکان های خاصی استفاده میشود

کانکس آبدارخانه که به کانکس های  دارای آبدار خانه گفته میشود

کانکس کارگاهی و کارگری که برای استفاده در کارگاه ها استفاده میشود

در مقاله بعدی به انواع مختلف کانکس اشاره خواهیم نمود .

با تشکر .

با درود ی دوباه خبرنامه ین هفته را پیرو خبرنامه هفته پیش پیگیری خواهیم نمود.

خریداران گرامی در صورتی به کانکس به یک خانه پایدار با کاربری موقت نگاه کنند  به طور حتم هزینه بیشتری خواهند نمود  چراکه  کار با میفیت پایداری بیشتر و بازده بیشتر را در پی خواهد داشت.

خوانندگان گرامی می توانند تصور نمایندهنگامی که یک کارمن چه کارگر صفر ویا یک مهندس ناظر در این اتاقک ها (کانکس های شرکت کانکس مدرن ویا دیگر شرکت ها) در زمستان کارگر هنگامی که در شب هنگام می خواهد در این کانکس ها بخوابد و یاغذایی بخورد در آن هنگام سرما از یک طرف و ورود گردوغبار وگاها باران ودیگر عوامل جوی ویا درصورت قارگرفتن این کانکس ها در کارهای عمرانی در بیرون شهر وبیابان خدای ناکرده حیوانات خطرناک همانند کژدم (عقرب) چه عواقبی برای کارفرما وآن بخت برگشته ای که از آن در حال استفاده کردن است خواهد افتاد.

کوتاه سختن این که کارفرمایان گرامی در صورت به خرید کانکس از شرکت کانکس مدرن ( ویا دیگر شرکت ها ) به دید خرید یک ابزار که کارهایی کارکنان را بالا خواهد برد و راندمان کاری شرکت ودر پایان سود کارفرمایان تامین خواهد گردید.

برای اینکه که خریداران گرامی و بویژه آن دسته ازخانواده های گرامی که قصد خرید از شرکت کانکس مدرن دارند هم اندیشی با گروه فروشندگان این گروه تولید فراهم خواهد بود تا بهترین نتیجه بدست آید .

با سپاس گروه تولیدی شرکت کانکس مدرن

به اشتراک بگذارید

  کانکس ویلایی

  تولید و ساخت انواع کانکس ویلایی در طرح و نقشه های

  ادامه مطب

  کانکس ویلایی
  کانکس ویلایی

  کانکس ویژه

  کانکس دوچرخه , کانکس مخابراتی ,کانکس ویژه

  ادامه مطلب 

  کانکس دوچرخه
  کانکس دوچرخه

  کانکس

  کانکس برای اسکان موقت یا دائم مورد استفاده قرار میگرد

  ادامه مطلب 

  کانکس
  کانکس

  کانکس دست دوم

  خرید و فروش انواع کانکس دست دوم

  ادامه مطلب 

  کانکس دست دوم
  کانکس دست دوم

  کانتینر

  خرید و فروش انواع کانتینر 20فوت و40فوت

  ادامه مطب 

  کمپ

  اجرای کمپ با ساندویچ نل با بهترین

  ادامه مطلب 

  کمپ
  کمپ

  آخرین پست ها