کانکس تاشو:

 

کانکس تاشو کانکس مدرن دارای بهترین سازکار برای کم جا گرفت کانکس ها در هنگام جابجایی(حمل ونقل) را دارا بوده  و در چن گونه از ساز وکار ها تولید می گردد که  می توان از آن ها به :

1- کانکس تاشو دستی

2- کانکس تاشو تاشو نیم برقه  و تمام برقی

3- کانکس تاشو تمام هیدرو لیک ونیمه هیدرولیک

4- کانکس تاشو پنوماتیک به صورت تمام پنو ماتیک ویا نیمه پنو ماتیک

نام برد.

کانکس های تاشو با توجه به اینکه کمترین جا را می گیریند بهترین گزینه برای جابجایی تعدا زیادی از این کانکس ها با یک تریلر هستند .

کانکس تاشو کانکس مدرن بهترین گزینه برای صادرات می باشند چون کمترین جاگیری در جابجایی توسط تریلر ها و همچنین بهترین مواد بکاررفته چه از دید طول عمر زیاد و پایداری برای هر شرایط آب و هوایی  و چه بالاترین عایق برای سرمایش و گرمایش را دارا می باشد همچنین می توان از آن برای مصارف نظامی و ستاد بحران به بهترین روش استفاده نمود.

در کانکس تاشو مدرن کانکس  عمل جمع شدن و یا بسته شدن از بالا به پایین و یا از پهلو ها به کف و در پایان سقف بروی کف جمع خواهد گردید.

عایق در کنار ها و درزها  با درزگیرهای لاستیکی که بالاترین استاندارد را دارا بوده وهمچون درزگیرهای پنجره های پی وی سی کار میکند و از ورد هر گونه الودگی ، حشرات و جوندگان ویا گرد وغبار جلو گیری می کند.

مشخصات فنی در کانکس های تاشو همانند کانکس اسندویچ پنل ویا سنتی می باشد وبا سفارش خریدار ویا مشخصات وخواسته های خریدار می تواند هماهنگی کرد و مطابق شرایط مکانی و جغرافیایی  و اب هوایی گستره مورد استفاده تقویت ویا کم توان نمود اش.

در پایان در صورت داشتن پرسش ویژه و تخصصی در ساعات اداری با شماره همراه 09121253362 و همچنین ثابت 55850737-021 ارتباط برقرار نماید.

باسپاس از همراهی شما