کانکس دست دوم – اخباری در رابطه با کانکس دست دوم موجود این شرکت

کانکس دست دوم – اخباری در رابطه با کانکس دست دوم موجود این شرکت

 کانکس دست دوم – اخباری در رابطه با کانکس دست دوم موجود این شرکت

کانکس دست دوم  کانکس های میباشند که توسط مشتریان محترم استفاده شده و به دلیل یکسری مشکلات نیازمند فروش کانکس های خود می باشند همچنین شرکت استارکانکس بعد از خرید کانکس ها قادر به رفع مشکلات این نوع کانکس میباشد و این کانکس را با نام کانکس دست دوم  خدمت شما مشتریان محترم معرفی مینماید که در صورت نیاز میتوانید  آنها را نیز خریداری فرمایید . همچنین کانکس های دست دوم میتوانند باز سازی شوند و کاملا سالم تحویل شما مشتریان گرامی داده شود که در ادامه مقالات در رابطه با آنها بیشتر به بحث می پردازیم

با تشکر

با دوردی دیگر شرکت کانکس مدرن خبر نامه این هفته خود را به دنبال خبر نامه پیشین درباره کانکس های دست دوم و چگونگی قیمت گذاری ( از روی مصالح بکار رفته ) به ادامه خواهد داد.

کانکس های دست دوم در صورت آسیب نخوردن نمای بیرونی ( ورق ، دروپنجره ) و همچنین در صورت سالم بودن نمای درونی ( سالم بون دیواره و برق کشی وسالم بودن نمای کف ( کفپوش ) و  تخته کف ) با قیمت تقریبی در حدود 30 تا 35 در صد قیمت روز کانکس خریدو فروش می گردد.

البته گاها فروشندگان کانکس پروژه ها  تمام شده و با توجه به مدت زمان تحویل محل کار این گونه از پیمانکاران می توان تا 60 درصد زیر قیمت روز خریداری نمود.

کانکس های دست دوم  با توجه کاربرهای گوناگون تولیدی قیمت های گوناگونی خواهد داشت.

کنکس های دست دوم شرکت کانکس مدرن همگی از تولیدات این شرکت بوده واین شرکت اطمینان بیشتری به تحویل این گونه از کانکس ها به مشتریان را خواهد داشت.

کانکس مدرن درتمامی کانکس های دست دوم با توجه به قیمت آن ویژه گی های فنی ان را به صورت مکتوب جهت  آگاهی از کالای خریداری شده ارائه می دهد.

کانکس های دست دوم با توجه به این که در کجا و به چه مدت و از کدام درجه تولیدی می باشند می تواند دوام متفاوتی از لحاظ سازه ای ( اسکلت ) داشته باد.

پیمانکاران و خریدارن گرامی که پیشتر از این شرکت خریداری نموده اند ویا از جای دیگر می توانند به صورت امانی ویا فروش قطی به شرکت کانکس مدرن اینتر نشنال داشته باشند .

کانکس های دست دوم در زمانی که خرید دار به صورت کارهای زود گذرداشته باشد ویا توان خرید پایین بوده و یا بسته به اندیشه خریدار خریداری می گردد.

کانکس های دست دوم شرکت کانکس مدرن تماما باسازی شده و در حد نو می باشند.

کانکس دست دوم کانکس های کارکرده ایی میباشند که در شرایط خوب یا بد آب و هوایی در اثر گرما و سرما دچار آسیب های جدی و یا جزئی شده اند که

شرکت کانکس مدرن همراه با بازسازی آن ها ( در صورت نیاز مشتریان گرامی )  به فروش می رساند  که جهت اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید

با تشکر

به اشتراک بگذارید

  کانکس ویلایی

  تولید و ساخت انواع کانکس ویلایی در طرح و نقشه های

  ادامه مطب

  کانکس ویلایی
  کانکس ویلایی

  کانکس ویژه

  کانکس دوچرخه , کانکس مخابراتی ,کانکس ویژه

  ادامه مطلب 

  کانکس دوچرخه
  کانکس دوچرخه

  کانکس

  کانکس برای اسکان موقت یا دائم مورد استفاده قرار میگرد

  ادامه مطلب 

  کانکس
  کانکس

  کانکس دست دوم

  خرید و فروش انواع کانکس دست دوم

  ادامه مطلب 

  کانکس دست دوم
  کانکس دست دوم

  کانتینر

  خرید و فروش انواع کانتینر 20فوت و40فوت

  ادامه مطب 

  کمپ

  اجرای کمپ با ساندویچ نل با بهترین

  ادامه مطلب 

  کمپ
  کمپ

  آخرین پست ها