قیمت کانکس دست دوم

شرکت کانکس مدرن برای بالا بردن قدرت خرید خریداران گرامی و همچنین آن دسته از هم وطن هایی که برای کارهای ( پروژه ای ) کوتاه مدت خود خواستار کم کردن هزینه های سربار خود هستند این کانکس هار را تهیه و آماده استفاده می کند.

کانکس دست دوم بیشتر در اندازه های کانکس 6 متری  و 4 متری و یا به عبارتی 40/2×6  و 40/2×4 هستند که با توجه به میزان تمیزی و سالم  و همچنین امکانات درونی آن دارای قیمت های گوناگونی خواهد بود.

قیمت کانکس دست دوم

برای دست یابی به قیمت کانکس دست دوم و یا بهتر بگوییم برای ارزش گذاری قیمت یک کانکس دست دوم روش های پایین را برای ارزش گذاری پیگیری می کنیم.

1- تمیز بودن کانکس دست دوم از نظر  نمای بیرونی به  ( یعنی ) اگر تمامی ورق های یک کانکس چه بدنه ها و چه سقف بدون قری و پارگی و یا فرورفتگی و یا ضربه خوردگی باشند به طور میانگین 1/6 ارزش کل کانکس را دارا می باشد.

1-1 رنگ کانکس دست دوم: برای رنگ کانکس هم توجه کنید یعنی زیبایی آن برای شما مهم باشد یک عددی بین 150 هزار تومان تا 600 هزار تومان می تواند برای شما هزینه رنگ آمیزی در برداشته باشد. که البته این عدد  هر از چند گاهی تغییر می کند.

1-2 با روش قیمت گذاری بالا شما می توانید قیمت کل کانکس دست دوم را تقسیم بر 6 نمایید و آن را برای تعداد کل ورق بدنه وسقف نمایید که البته هر ورق سقف 5/1 برابر ورق بدنه قیمت دارد واگر هر یک از این ورق ها آسیب دیده باشد می توانید قیمت آن تک برگ را در بیاورید.

دست مزد نصب هر ورق بسته به انصاف هر شرکت سازنده و یا نیرو است. البته به این میزان هزینه کرایه خودرو حمل ورق را هم می بایست اضافه نمود.

2- اسکلت کانکس دست دوم

در صورت سالم بودن سازه اسکلت قیمت آن به ارزش تقریبی 2/6 قیمت کل کانکس می باش.

2-1 در صورت آسیب دیدن بخش از سازه اسکلت قیمت تعمیر آن دستور ( فرمول ) کلی ندارد و می بایستی با شرکت سازنده و یا نیروی فنی این بخش و یا آهنگران در و پنجره و یا هر جوشکار آچار بدستی به توافق رسید.

در بیشتر مواردی که دیده شده کانکس آسیب دیده ( تصادف شده و یا جسمی بر روی آن افتاده و یا برخورد کرده ) ارزش تعمیر ندارد.

در این گونه موارد می توانید با مدرن کانکس تماس گرفته با فرستادن عکس آن به میزان هزینه  تعمیر آن آگاهی یابید. شماره کارشناسان  فروش و فنی عبارتند از :

09121253362 – از صبح ساعت 9 تا ساعت 19 و ثابت 55850737-021

3- نمای درونی کانکس

هزینه تمام شده درونی یک کانکس به طور تقریبی 2/6 قیمت کل یک کانکس را دارد.

البته هزینه دست مزد نصب در آن دیده شده است.

برای بدست آوردن قیمت هر متر مربع آسیب دیده سطحی یعنی نمای درونی پایانی می بایستی قیمت کل نمای درونی یک کانکس را  که برابر با 2/6 قیمت کل کانکس می باشد به مساحت درونی آن تقسیم نمود تا عدد بدست آید.

همچنین برای بازسازی و یا تعمیر می بایستی یک عددی بعنوان دستمزد به نیرو و یا خریدار دید.

4- هزینه دیگر موارد همچون عایق و لوازم برق کشی و در و پنجره هم 1/6 قیمت کل کانکس را در بر می گیرد.

البته خریدار می بایستی مواردی چون کرایه جابجایی وهمچنین بارگیری و دیگر موارد در هنگام تخلیه از جای خریداری شده را دیده باشد.

در پایان از تمامی خوانندگان گرامی درخواست می شود در صورت درخواست خرید کانکس دست دوم و یا آگاهی از قیمت کانکس دست دوم با شماره های کانکس مدرن در ساعت های مشخص شده تماس بگیریند.

با سپاس