کانکس – مقاله ایی درباره اخبار کانکس

کانکس – مقاله ایی درباره اخبار کانکس

کانکس – مقاله ایی درباره اخبار کانکس

کانکس اتاقک های پیش ساخته ایی می باشند که میتوانند در دو نوع کانکس ثابت و کانکس چرخدار طراحی شوند ، همچنین  دیواره   دارای عمر بیشتری میباشد ، کانکس طبق درخواست مشتری به PVC  موجود میباشند که  PVC و MDF های کانکس در دو نوع

انواع مختلف و در ابعاد مختلف ساخته میشوند ساخت کانکس از 1*1 شروع می شود . کانکس در طرح ها انواع مختلفی ساخته میشوند . مثلا کانکس رستوران که جهت استفاده در فست فود و رستوران ها استفاده می شود و یا کانکس سرویس بهداشتی برای استفاده در پارک ها  ، کانکس ایستگاه دوچرخه ، کانکس پیچ و مهره ایی  ، کانکس ویلایی ، کانکس پیش ساخته ، کانکس ارزان ، کانکس دست دوم ، کانکس شیشه ایی ، کانکس آبدارخانه ، کانکس نگهبانی و کانکس چرخدار تقسیم می شوند ،  برای مثال کانکس چرخدار در انواع تک محوره ، دو محوره ، فنر دار، با مالبند ، چرخ جیپی و پیکانی دست بندی میشوند که در ادامه مقالات کانکس به بحث درباره انواع کانکس می پردازیم پس لطفا ادامه مقالات شرکت کانکس مدرن را دنبال کنید .

با تشکر

بادرود فراوان شرکت کانکس مدرن با آرزوی بهبودی امید به فردای بیشتر با در سایه هم اندیشی به وجود آمده در صنعت هسته ای و هم کاری های بوجود آمده در بین کشورها وآرزوی سقوط قیمت ها به نفع مصرف کنندگان و هموطنان گرامی.

در مقاله پیشین گفتیم  شرکتمان ( کانکس مدرن ) که با خرید کالای نا مرغوب در اصل هزینه بیشتری در آینده متوجه همان خواهد بود به همان دلیل که اگر در هنگام خرید خودرو اگر خودرو بیمه نداشته باشد در صورت بروز حادثه بیشترین ضربه مالی و یا گاها روحی به ما خواهد آمد .

خرید کالای مرغوب به نوعی بیمه شخص ثالث و تضمین کننده کیفیت می باشد که با نگرش درست به این کار در آینده نه تنها بازده کارکنان بلکه تامین جانی خریداران لحاظ می شود.

با نگاهی دگر به مسئله خوب بودن مواد مصرفی مواردی چون ازبین رفتن زود هنگام اتاقک و یا آسیب دیدن کاربر پیش نخواهد آمد و یا به کمترین اندازه خود خواهد رسید .

شرکت کانکس مدرن  همیشه و در  همه حال تلاشی برای متقاعت کردن خریداران برای خرید کالای خوب نموده وخواهد نمود زیرا که کالای خوب در درجه اول تضمین کننده امنیت کاربران خریدار و در گام بعدی نشانگر  نشان شرکت سازنده خواهد بود .

با درودی دوباره خدمت  خوانندگان گرامی شرکت کانکس مدرن

کانکس با توجه به کاربری های گوناگونی که پیدا نموده است بیشتر به عنوان یک سازه ویا سرپناه موقت نگریسته می شود. در کشور های آمریکای شمالی و کشور های اروپایی با توجه به فرهنگ حاکم در این سرزمین ها و  استفاده بلند مدت وهمچنین بهینه از این گونه خانه ها دقیقا به عنوان یک خانه پایدار استفاده می گردد.

 با کانکس با توجه به این شرکت کانکس مدرن و یا هر شرکت دیگری که موظف است مشخصات ویا توضیح در مورد کاربری های گوناگون می توان از  خانه ها نه تنها به عنوان خانه بلکه به عنوان یک ویالی بسیار زیبا وتجملی نیز نگریست ویا استفاده نمود.

شرکت کانکس مدرن با توجه به ساخت سازه های گوناگون و نمونه های بسیاز زیاد که تمامی سلیقه را پوشش می دهد می توناد در خرید این است از خانه بازوی پرتونا برای خریدان گرامی باشد .

کانکس های ساخته شده توسط شرکت کانکس مدرن  می تواند تمامی سلیقه های حتی از گونه سخت نیز را تحت پوشش خود قرارداده و از سرگردانی ونداشتن انتخاب درست برای خریداران گرامی بکاهد.

کانکس مدرن همیشه آماده پاسخ گویی به خریداران واقعی بوده و زمان بسیار مناسبی را به جهت درک طرح واجرایی نمودن آن در اختیار خریداران خانه های کانکسی قرار خواهد داد.

 باسپاس

با سلام و خسته نباشید خدمت شما مشتریان گرامی

در بحث قبلی در رابطه با کانکس ، با دیوار پوش MDF صحبت کردیم اما امروز میخواهیم  در رابطه با نوع دیوار پوش های PVC صحبت کنیم که

چه تاثیری در ماندگاری کانکس دارند :

پی وی سی از جنس پلاستیک میباشد که نسبت به MDF ( فیبر ) برتری منحصر به فردی دارد

پی وی سی دارای گارانتی معتبر میباشد اما MDF فاقد ضمانت می باشد

در ادامه مقاله ها درباره تفاوت PVC نسبت به MDF می باشد

با تشکر ( شرکت کانکس مدرن )

به اشتراک بگذارید

  کانکس ویلایی

  تولید و ساخت انواع کانکس ویلایی در طرح و نقشه های

  ادامه مطب

  کانکس ویلایی
  کانکس ویلایی

  کانکس ویژه

  کانکس دوچرخه , کانکس مخابراتی ,کانکس ویژه

  ادامه مطلب 

  کانکس دوچرخه
  کانکس دوچرخه

  کانکس

  کانکس برای اسکان موقت یا دائم مورد استفاده قرار میگرد

  ادامه مطلب 

  کانکس
  کانکس

  کانکس دست دوم

  خرید و فروش انواع کانکس دست دوم

  ادامه مطلب 

  کانکس دست دوم
  کانکس دست دوم

  کانتینر

  خرید و فروش انواع کانتینر 20فوت و40فوت

  ادامه مطب 

  کمپ

  اجرای کمپ با ساندویچ نل با بهترین

  ادامه مطلب 

  کمپ
  کمپ

  آخرین پست ها