کانکس مطبوعاتی:

 

کانکس مطبوعاتی به گونه ای از کانکس ها گفته می شود که برای کاربری فروش روزنامه ها و مجله های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد.

کانکس مطبوعاتی بیشتر در اندازههای 3×3 و 3×4 با ارتفاع 2.20 دیده می شود که هم از جنبه زیبا سازی فضای شهری به هیچ عنوان بر روی آن کار نشده در صورتی که می توان از آن به عنوان یک المان نیرومند شهری استفاده نمود و هم از جنبه آسایش کاربر آن به هیچ عنوان بر روی آن کار نشده است.

از جنبه آسایش همانند تریلی های ماک دهه 40 میلادی استفاده کننده آن مجبور بوده است از این اتاقک ها که بیشتر هم از جنس آهنی بدون عایق و اگر هم عایقی داشته باشد هیچ سودی یا به اصلاح بی اثر برای این امر استفاده کند.

کانکس مطبوعاتی می بایستی به اندازه ای از دید بینایی و زیبایی کار شده باشد که توجه هر ره گذری رو به خود جلب نموده و مشتاقانه برای خرید و یا دید رونامه ها و مطالب خواندی آن مراجعه نماید.

کانکس مطبوعاتی شرکت کانکس مدرن با توجه به پژوهش ( تحقیق) میدانی و پرسش و پاسخ از کاربران زحمت کش و گاها خسته این عرصه به نتایجی برای به بیشینه رساندن بازده هی آن هم بعنوان المان شهری و هم جایگاهی در خور یک هم وطن  رسیده که به حضور شما عرض خواهم نمود.

مشخصات فنی کانک مطبوعاتی مدرن کانکس:

1- اندازه کار 5/3 × 5/4 ، 5/3 × 5/3 و 3 × 3

2- نمای بیرونی و درونی کانکس مطوباعتی در شرکت مدرن کانکس می تواند از جنس هایی همچون فایبرگلس دو طرف، فایبر گلس بیرونی و درونی پی وی سی ویا ام دی اف ویا پی وی سی فوم شیت همچنین می تواند نمای بیرونی کامپوزیت و نمای درونی از پی وی سی و یا ام دی اف و یا پی وی سی فوم شیت ویا ترکیبی از یک یا چند نمونه از این موراد باشد.

3- عایق و ایزوله سازی گرما سرما می بایستی از بهترین مواد عایق کار همچون پلی اورتان  تزریقی ئیژه این کار با تراکم 40 تا 60 کیلو گرم برمتر مکعب باشد و یا از پشم سنگ با ضخامت 5 تا 10 سانتی با تراکم 200 تا 600 کیلو گرم بر متر مکعب باشد و یا در صورت موجود بودن از عایق  XPS با تراکم بیشنه استفاده گردد چون به هیچ عنوان عایق های همچون یونولیت وپشم شیشه پاسخ گویی عایق کاری برای این مورد نبود و بیشتر کاربران کانکس مطبوعاتی به صورت 24 ساعتی از آن استفاده می کنند.

4- بحث سازه این کار نیز با نیاز کاربران گرامی آن می بایستی برابری داشته باشد که آن مورد می توان به سازه بسیار پایدار و محکم آن اشاره نمود چون به هنگامی که بسته ای چند 10 کیلوگرمی روز نامه ها روی هم انباشته می گردد وزن روزنامه ها و مجله ها گاهی به 100 کیلو گرم می رسد وباعث ایجاد بار نقطه ای گردیده و موجب آسیب دیدن کف و سازه کار خواهد گردید.

در سازه از قوطی های 2×80×80 برای ستون های اصلی و فرعی و همچنین قید های بدنه از 2×40×40 و همچنین قید ها و پل های کف از قوطی های 2×80×80 استفاده می گردد.

5- برق کشی به صورت توکار با اقدام های ایمنی در کابل های که از 3×4  با انجام سوکت ولحیم کار در محل های اتصال به یک دیگر و کلید ها انجام خواهد شد.

سیستم ارت و فیوز جان هم همیشه برای این رسیدن به بیشینه ایمنی انجام خواهد شد.

6- جایگاه سرویس بهداشتی وحمام برای کابران زحمت کش این عرصه به طور قطع انجام خواهد شد.

اقداماتی چون چاه سر خود ومنبع ها آب مورد نیاز هم برای این هدف دیده شده است.

جزئیات بیشتر برای کار بران زحمت کش این عرضه و خریدارن گرامی به صورت درخواست رسمی وپاسخ کانکس مدرن فرستاده خواهد شد.

 

درصورت درخواست قیمت به روز ولحظه ای می توانید با شماره های 091251253362 در ساعت 9 تا 17 بعداظهر و 55850737-021 تماس بگیرید.

 

با سپاس از همراهی  و پیگیری خوانندگان این مطلب .